CS

QR kódy na etiketách výrobků: Mít k dispozici podrobnou informaci o výrobku Vám pomůže rozhodnout se pro koupi výrobku dobře informovaní

Během procesu vývoje našeho servisu jsme se přesvědčili o následujícím konceptu: Čím více spolehlivých informací o výrobku máte, tím odbornější je Vaše rozhodnutí o koupi. Důsledkem bude větší spokojenost s Vaším nákupem.

Vybrání určitého výrobku přímo v obchodě může být někdy složité (a my víme, že rozhodnutí o koupi určitých produktů většinou probíhají přímo v obchodě). Je pro nás těžké rozhodnout se, jelikož existuje mnoho podobných výrobků, které vypadají na první pohled jako by byly identické. Vždy existuje možnost poprosit zaměstnance servisu, jestli by Vám nemohl poradit a aby Vám tak ulehčil rozhodnutí. Avšak – za prvé, ne každý obchod má spolupracovníky, kteří by Vám mohli odpovědět na Vaše dotazy, druhý problém spočívá v tom, že zaměstnanci bohužel nemají vždy takové odborné znalosti, jako máte Vy v oblasti, o kterou máte zájem, a za třetí, zaměstnanci jsou – díky pobídkových programů - vedeni k tomu, upřednostňovat produkty od výrobce, který leží v centru zájmů firmy než ve Vašem vlastním zájmu.

Vytvořili jsme náš servis, abychom Vám pomohli, správně se rozhodnout.

Podstata našeho servisu je velmi jednoduchá: Výrobci a distributoři využívají servis TrustThisProduct k tomu, aby vytvořili speciální webové stránky pro své výrobky, a poté používají QR kódy na generování odkazů na tyto webové stránky tak, abyste měli možnost rychle a snadně naskenovat QR kód Vašim chytrým mobilem v obchodě a obdržet podrobnou informaci o tomto výrobku.

Pokud chcete, můžete také zveřejnit hodnocení nebo komentář ohledně manažera u výrobce, který je přímo zodpovědný za informace k výrobku. Již nemusíte hledat informace o kontaktu na výrobce – kontaktní údaje jsou od Vás vzdáleni jen jedním kliknutím.

Pokud se Vám nějaký výrobek líbí a chcete o něm podat zprávu Vašim přátelům, můžete to snadně udělat na sociálních sítích jako je například Facebook nebo Google+, anebo na Twitteru.

Výrobci často umísťují do popisu svých produktů odkazy, které vedou k návodům pro spotřebitele a k adresám servisních středisek. V tom případě můžete náš servis plně využít i po nákupu výrobku. Není nutné trávit hodiny hledáním návodů k použití ve Vaší knihovně nebo online – jen jedním kliknutím obdržíte celou informaci, kterou o výrobku potřebujete mít.

Náš servis Vám navíc umožňuje potvrdit autentičnost výrobku (u mnoha výrobců, avšak ne každý výrobce využívá tuto možnost). Existuje speciální číslo, které se nachází pod QR kódem na každém výrobku pouze pro tento účel. Toto číslo by mělo souhlasit s číslem, které je zobrazeno na webové stránce, která se otevře, když QR kód naskenujete.

QR kódy pro výrobky

Pokud tedy uvidíte nějaký QR kód se slovami "TrustThisProduct", budete již vědět o možnostech, ke kterým máte přístup, pokud si tento kód naskenujete. Všechno, co k tomu potřebujete, je chytrý telefon nebo tablet s kamerou a přístup k internetu, a dále nějaký bezplatný program pro skenování QR kódů.

Přejeme Vám mnoho úspěšných a opravdu účelných nákupů a budeme velmi rádi, pokud Vám náš servis pomůže k jejich uskutečnění.

TrustThisProduct®:

Copyright © 2014-2018, PVCode LLC
My zjednodušujeme složité

Hlavní stránka

Servisní smlouva (Anglicky)

Zákon o ochraně osobních údajů (Anglicky)

Kontakní informace:
PVCode LLC
8 Stavrovskaya St,Vladimir,600022,Russia
Telefon: +7 915 764 62 74 (v anglickém jazyce)
E-mailová adresa: contact@pvcode.com