ET

QR koodid toote etiketil: Saades üksikasjalik teavet tootest aitab teil teha teadliku ostuotsuse

Kui me arendasime oma teenust mõtlesime, et mida usaldusväärsem teave teil on toodest, seda rohkem kursis teie otsust saab olema, kui ostmiseks läheb. Selle tulemusena saad olla rohkem rahul oma ostuga.

Vahel võib olla väga raske valida konkreetset toodet olles poes (ja me kõik teame, et enamik ostuotsuseid konkreetsetest toodetest on valmistatud otse poest). Meil on raske aeg teha otsus, sest seal on nii palju sarnaseid tooteid, et kõik näevad välja peaaegu identsed. Võite alati küsida töötaja arvamust, et otsustada, aga ennekõike mitte igas kaupluses on töötajad, kes saavad vastata teie küsimustele, teised töötajad kahjuks ei ole alati enam kursis alaga, mis sind huvitab ja kolmandaks, tänu toetusprogrammidele on sageli töötajad suunanud teid tänu toote tootjale, mis on nende enda huvides, mitte sinu.

Oleme loonud teenuse, et aidata teil teha teadlikke otsuseid.

Sisuliselt meie teenus on väga lihtne: tootjad ja turustajad kasutavad TrustThisProduct teenust, et luua spetsiaalsed veebilehed oma toodetele, siis kasutada QR-koodide genereerimiseks linke oma tooteni, nii et saate kiiresti ja lihtsalt skaneerida QR koode oma nutitelefoniga poes ja saada üksikasjalikku teavet tootest.

Kui soovite, võite lisada läbivaatamise või kommentaari tootja juhile, kes on otseselt vastutav tootega. Sa ei pea enam otsima tootja kontaktandmed - kontaktisik on vaid ühe klõpsu kaugusel.

Kui teile meeldib toode ja sa tahad öelda oma sõpradele - seda saab teha lihtsalt sotsiaalses võrgustikes nagu Facebook või Google+ või Twitter.

Tootjad sageli panevad linke oma tootekirjeldusse, mis viivad kasutajad kasutusjuhenditeni ja teeninduskeskuste aadressiteni, meie teenus on kasulik teile ka pärast ostu lõpetamist. Sa ei pea veetma tunde otsides kasutusjuhendeid oma raamatusriiulist või onlinest-- ühe hiireklõpsuga, ja sul on kõik andmed, mida võiks kunagi vaja oma toodet.

Meie teenus võimaldab teil kinnitada toote autentsuse (paljud, kuigi mitte kõik tootjad kasutavad seda võimalust). On olemas spetsiaalne number mis paikneb QR-koodi all igal tootel just sel eesmärgil. See number peaks vastama numbrile veebilehel, mis avaneb skaneerides QR-koodi.

QR koodid toote etiketile

Nüüd, kui sa näed QR-koodi sõnadega "TrustThisProduct" sa tead võimalusi - teil on juurdepääs kui te skaneerite koodi. Kõik, mida vajame, on nutitelefoni või tableti kaamera ja juurdepääs internetile, samuti QR-koodi programmi skaneerimiseks.

Soovime teile palju edukaid ja tõeliselt vajalikke oste, me oleme elevil, kui meie teenus aitab teil seda sooritada.

TrustThisProduct®:

Copyright © 2014-2018, PVCode LLC
Me lihtsustame keerulisi asju

Avaleht

Teenuse kasutamise leping (inglise keeles)

Privaatsus (inglise keeles)

Kontakt:
PVCode LLC
8 Stavrovskaya St,Vladimir,600022,Venemaa
Telefoninumber: +7 915 764 62 74 (inglise keelne rääkija)
E-posti aadress: contact@pvcode.com