FA

کدهای QR روی محصولات: دریافت اطلاعات جامع درباره یک محصول به شما کمک می کند آگاهانه خرید کنید

ما هنگام توسعه خدمات خودمان به این نکته توجه کردیم هر چه اطلاعات موثق تری درباره یک محصول داشته باشید هنگام خرید تصمیم عاقلانه تری می گیرید. در نتیجه از خریدتان راضی تر خواهید بود.

بعضی اوقات خرید یک کالا در فروشگاه بسیار سخت است( همه می دانیم بیشتر تصمیمات برای خرید کالاهای ویژه دقیقاً همانجا درمغازه گرفته می شوند). تصمیم گیری در آنجا بسیار مشکل است زیرا کالاهای مشابه زیادی وجود دارند که همگی یکسان به نظر می آیند. می توانید از یکی از فروشندگان نظرخواهی کنید تا به شما کمک کنند اما باید بدانید که اولاً بیشتر فروشگاهها کسی را ندارند که جواب سوالات شما را بداند ثانیاً متاسفانه فروشندگان در مورد مشخصات موردنظر شما چیزی بیشتر از شما نمی دانند ثالثاً فروشندگان اغلب کالای تولید کننده ای را تبلیغ می کنند که خودشان به آن علاقه مندند نه شما.

سرویس ما به شما کمک می کند تصمیمی آگاهانه بگیرید

اساس خدمات ما بسیار ساده است: تولیدکنندگان و توزیع کنندگان از سرویس TrustThisProduct برای ایجاد وبسایتهای ویژه برای محصولاتشان استفاده می کنند، سپس کدهای QR محصولاتشان را برای ایجاد لینک به وبسایتها بکار می برند بنابراین شما می توانید به آسانی کد QR را در فروشگاه با گوشی تان اسکن کرده و اطلاعات کامل محصول را بدست آورید.

همچنین می توانید نظرات خود را در صورت تمایل برای مدیر بخشی که مسئول تولید کالای موردنظر است بفرستید. دیگر نیازی به نگاه کردن به اطلاعات تماس تولیدکنده نیست-فقط یک کلیک کافی است.

اگر از کالایی خوشتان می آید و می خواهید در مورد آن به دوستانتان اطلاع دهید می توانید این کار را به آسانی در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و گوگل پلاس یا تویتر انجام دهید.

تولیدکنندگان اغلب لینکهایی را در توضیح محصولاتشان قرار می دهند که مربوط به راهنمای مصرف کننده و آدرس مراکز خدمات است، سرویس ما حتی پس از خرید کامل محصول همچنان به روی شما باز است. نیازی نیست ساعتها وقت خود را برای یافتن دفترچه راهنمای محصول در کمد خود یا بصورت آنلاین تلف کنید-فقط یک کلیک کافی است تا تمام اطلاعاتی را که لازم دارید بدست آورید.

QR codes on product labels

سرویس ما همچنین به شما امکان بررسی مجاز بودن کالا را می دهد(بیشتر تولیدکنندگان از این مزایای این مورد استفاده می کنند). شماره ویژه ای در زیر کد QR هر کالایی برای این منظور وجود دارد. این شماره باید با شماره ای که هنگام اسکن کردن کد QR روی وبسایت به نمایش در می آید یکسان باشد.

اکنون اگر یک کد QR با عبارت "TrustThisProduct"ببینید می دانید با اسکن آن به چه نوع اطلاعات و امکاناتی دست خواهید یافت. تمام انچه که نیاز دارید یک گوشی هوشمند یا تبلت دارای دوربین و دسترسی اینترنت است به علاوه یک نرم افزار رایگان برای اسکن کدهای QR.

امیدواریم در خرید کالاهای خوب و موردنیازتان موفق باشید و موجب خوشحالی است اگر سرویس ما کمکی دراین راستا انجام دهد.

TrustThisProduct®:

Copyright © 2014-2018, PVCode LLC
ما پیچیدگی را ساده می کنیم

صفحه اصلی

توافقنامه استفاده از سرویس (انگلیسی)

شرایط و ضوابط (انگلیسی)

اطلاعات تماس:
PVCode LLC
8 Stavrovskaya St,Vladimir,600022,Russia
شماره تلفن: 79157646274 (گفتگو به زبان انگلیسی)
آدرس ایمیل(اصلی): contact@pvcode.com