LT

QR kodai ant produktų etikečių: Išsamios informacijos apie prekę gavimas padeda Jums atlikti sąmoningą pasirinkimą pirkimo metu

Kurdami mūsų paslaugas, mes rėmėmės koncepcija, kad kuo daugiau Jūs gaunate tikros ir pilnos informacijos apie prekę, tuo labiau sąmoningas bus Jūsų sprendimas pirkti šią prekę. Rezultate, Jūs busite labiau patenkinti pirkimu.

Labai dažnai iškyla konkrečios prekės pasirikimo problema jau būnant pardavimo vietoje (juk mes su jumis žinome, kad dažnai nusprendžiame ar pirkti prekę būtent parduotuvėje). Mums sunku pasirinkti, kadangi daugelis vienodo tipo prekių beveik nesiskiria vizualiai. Šiai problema spręsti kviečiami parduotuvių konsultantai, bet, visų pirma, jie yra ne visose parduotuvėse, o antra, ne visada konsultanto žinios tam Jūs dominančioje srityje yra didesnės negu Jūsų pačių, ir trečia – dėl esančios konsultantų motyvacijos sistemos, labai dažnai jie gali primigtinai siūlyti įsigyti to gamintojo prekę, kurios pardavimas bus naudingas konsultantui, o ne Jums.

Kad Jūsų pasirinkimas būtų sąmoningas, mes sukūrėme šias paslaugas.

Mūsų paslaugų pagrindinė idėja labai paprasta: prekių gamintojai ir platintojai su TrustThisProduct paslaugų pagalba sukuria unikalius web puslapius kiekvienai savo prekei ir QR kodų pagalba ant jų uždeda nuorodas į tuos puslapius, o Jūs lengvai ir greitai galite atskenuoti QR kodą ir išmaniojo telefono pagalba, tiesiai parduotuvėje, gauti išsamią informaciją apie prekę.

Taip pat, jeigu norite, Jūs galėsite išsiųsti savo pastebėjimus arba nuomonę gamintojo vadybininkui, kuris yra tiesiogiai atsakingas už konkrečia prekę. Dabar nebereikia ieškoti gamintojo kontaktinių duomenų, visą tai galima gauti vieno paspaudimo pagalba.

Jeigu Jums patiko prekė ir Jūs norite apie ją papasakoti savo draugams, taip pat lengvai galėsite tai padaryti per socialinius tinklus Facebook, Google Plus arba per mikroblogų paslaugas teikiantį Twitter.

Gamintojai dažnai prekių aprašyme įdeda nuorodas į naudojimo instrukcijas ir aptarnavimo centrų adresus, todėl net po prekės įsigijimo mūsų paslaugos bus Jums naudingos. Jums nereikės valandomis ieškoti instrukcijų ant knygų lentynų arba bandyti jas rasti interneto platybėse – vienas paspaudimas ir visi reikiami duomenys jau pas Jūs.

Papildomai paslaugoje realizuota galimybė patvirtinti, kad prekė yra tikra (daugelis, tačiau ne visi gamintojai naudoja šią galimybę). Šiuo tikslu po kiekvienu QR kodu ant prekės rašomas unikalus numeris, priskirtas konkrečiai prekei. Šis numeris turi sutapti su numeriu, esančiu puslapyje, kuris atsidaro praskenavus QR kodą.

QR kodai ant produktų etikečių

Dabar pamatę ant prekės QR kodą su žodžiais „TrustThisProduct“, Jūs žinosite kokios galimybės atsivers praskenavus QR kodą. Tam Jums reikės tik išmaniojo telefono (arba planšetinio kompiuterio) su kamera ir prieiga prie interneto, o taip pat bet kokia nemokama QR kodų atpažinimo programa.

Linkime Jums daugiau sėkmingų ir tikrai reikalingų pirkinių ir mes busime laimingi, jeigu mūsų paslaugos padės Jums šiuo klausimu.

TrustThisProduct®:

Copyright © 2014-2018, PVCode LLC
Sunkius dalykus paverčiame paprastais

Pagrindinis puslapis

Susitarimas dėl paslaugų naudojimo (angliškai)

Paslaugos privatumo politika (angliškai)

Kontaktinė informacija:
PVCode LLC
8 Stavrovskaya St,Vladimir,600022,Rusija
Telefonas: +7 915 764 62 74 (English-speaking)
El. paštas: contact@pvcode.com