LV

QR kodi uz produktu etiķetēm: Plašas informācijas par preci saņemšana pirkuma brīdī palīdz Jums izdarīt apzinātu izvēli

Radot mūsu pakalpojumu, mēs vadījāmies pēc koncepcijas, ka jo vairāk ticamas un pilnīgas informācijas Jūs saņemsiet, jo apzinātāks būs Jūsu lēmums par dotās preces iegādi. Kā rezultātā, Jūs būsiet apmierinātāki par savu pirkumu.

Ļoti bieži rodas problēmas konkrētas preces izvēlē tieši tirdzniecības vietā (jo mēs ar Jums taču zinām, ka lielākoties lēmumu par konkrētas preces iegādi mēs pieņemam tieši veikalā). Mums ir grūti izvēlēties, jo daudzas viena tipa preces ir ar praktiski vienādu vizuālo noformējumu. Dotās problēmas risināšanai tirdzniecības vietās ir paredzēti konsultanti, taču, pirmkārt, ne visās tirdzniecības vietās tādi ir, otrkārt, diemžēl, ne vienmēr konsultanta zināšanas par Jūs interesējošo jautājumu pārsniedz Jūsu pašu zināšanas, un, treškārt, ļoti bieži konsultanta motivācijas sistēmas specifikas dēļ viņš uzstājīgi piedāvās Jums nopirkt tā ražotāja preci, kas ir izdevīga viņam, ne Jums.

Lai nodrošinātu to, ka Jūs pieņemsiet apzinātu izvēli, mēs arī radījām mūsu pakalpojumu.

Mūsu pakalpojuma pamata sastāvdaļa ir ļoti vienkārša: preču ražotāji un izplatītāji ar TrustThisProduct servisa palīdzību izveido unikālas web-lapas katrai no savām precēm, un ar QR kodu palīdzību uz savām precēm izvieto saites uz šīm web-lapām, savukārt Jūs ātri un vienkārši tieši tirdzniecības vietā ar sava viedtālruņa palīdzību varat noskenēt doto QR kodu un saņemt detalizētu informāciju par konkrēto preci.

Tāpat, ja būs vēlme, Jūs varēsiet nosūtīt savu atsauksmi vai piebildi ražotāja menedžerim, kurš atbild tieši par doto preci. Vairāk nav nepieciešams meklēt ražotāja kontaktinformāciju, šī darbība Jums pieejama, veicot vienu klikšķi.

Ja Jums ir iepatikusies prece un Jūs vēlaties pastāstīt par to saviem draugiem, tad Jūs viegli varēsiet to izdarīt, izmantojot sociālos tīklus Facebook, Google Plus vai mikroblogu vietni Twitter.

Ražotāji preces aprakstā bieži izvieto tiešās saites uz lietošanas instrukcijām un servisa centru adreses, tādēļ pat pēc preces iegādes mūsu pakalpojums būs Jums noderīgs. Jums nenāksies stundām ilgi meklēt instrukciju grāmatu plauktos vai mēģināt atrast to interneta plašumos – viens klikšķis un visa informācija par nepieciešamo Jums preci ir rokā.

Papildus tam pakalpojumā tiek piedāvāta iespēja apliecināt preces īstumu (daudzi, bet ne visi ražotāji izmanto šo iespēju). Priekš tam zem katra QR koda, kas ir izvietots uz preces, tiek norādīts unikālais numurs konkrētajai precei. Šim numuram ir jāsakrīt ar to, kas parādīsies web-lapā, kas atvērsies QR koda noskenēšanas rezultātā.

QR kodi uz produktu etiķetēm

Tagad, ja Jūs ieraudzīsiet uz preces QR kodu ar frāzi “TrustThisProduct”, Jūs zināsiet, kādas iespējas Jums būs pieejamas, noskenējot doto QR kodu. Priekš tam Jums būs nepieciešams tikai viedtālrunis (vai planštedators) ar fotokameru un pieeja internetam, kā arī jebkura bezmaksas programma QR kodu atpazīšanai.

Novēlam Jums vairāk veiksmīgu un patiesi nepieciešamu pirkumu, un mēs būsim priecīgi, ja mūsu.

TrustThisProduct®:
Kontaktinformācija:
PVCode LLC
8 Stavrovskaya St,Vladimir,600022,Krievija
Tālrunis: +7 915 764 62 74 (English-speaking)
E-pasta adrese: contact@pvcode.com