PL

QR kody na etykietach produktów: Otrzymanie dokładnej informacji o produkcie pomaga Państwu zrobicć świadomy wybór przy zakupie

Przy utworzeniu naszego serwisu dostrzegaliśmy koncepcjiże imwięcej Państwo otrzyma prawdziwej i pełnej informacji o produkcie, tym bardziej świadomą będzie Państwa decyzja co do kupna danego produktu. I z tego wynika że Państwo będzie bardziej zadowolono swoim zakupem.

Bardzo często wynika problem wyboru pewwnego towaru bezpośriednio w punkcie sprzedaży (przeciez nie wiemy że większość decyzji o kupno pewnego towaru podejmujemy w sklepie).

Nam jest ciężko dokonać wyboru ponieważ dużo typowych towarów mają praktycznie jednakowe właściwości wizualne. Poradzić sobie z tym problemem są powołani konsultanci w punktach sprzedaży, lecz po-pierwsze, one są daleko nie we wszystkich sklepach, a po-drugie, nestety,wiedza konsultanta w interesującej Państwa branży nie zawsze przewyżcza własne Państwa i, po-trzecie, bardzo często przez osobliwości systemu motywacji konsultanta, on będzie napolegać na kupnie towaru tego producenta jaki jest korzystny dla niego lecz nie dla Państwa.

Żeby zrobić wybór Państwa świadomym stworzyliśmy nasz serwis.

Główny componemt naszego systemu jest bardzo prosty: Producenci i dystrybutorzy towarów za pomocą serwisu TrustThisProduct tworzą unikalne strony internetowe dla każdego swojego produktu, a za pomocą QR kodów nanoszą linki do tych stron internetowych dla swoich towarów, i można łatwo i szybko zeskanować dany QR kod za pomocą smartfona w punkcie sprzedaży i uzyskać szczegółowe informacje na temat tego produktu.

Ponadto, jeśli Państwo zyczę, Państwo może wysłać swoją opinię lub komentarz do kierownika producenta, który jest bezpośrednio odpowiedzialny za ten produkt. Teraz nie ma potrzeby szukać dane kontaktowe producenta, to działanie jest dostępne przez jedne kliknięcie.

Jeśli podoba się Państwu ten produkt i Państwo chce porozmawiać o tym z przyjaciółmi, można również łatwo to zrobić za pośrednictwem sieci społecznościowych Facebook, Google Plus lub serwis mikroblogowania na Twitterze.

Często producenci umieszczają w opisie produktu bezpośrednie linki do instrukcji i adresy punktów serwisowych, dlatego nawet po zakupie towaru, nasz serwis będzie przydatny dla Państwa. Nie będzie potrzeby spędzać godziny w poszukiwaniu instrukcje na półkach z książkami lub starać się znaleźć je w sieci Internetowej - jedno kliknięcie i macie wszystkie dane na temat właściwego produktu.

Dodatkowo serwis zapewnia możliwość potwierdzenia autentyczności towarów (wielu producentów, ale nie wszystkie korzystają z tej funkcji). W tym celu pod każdym QR kodu na towarze umieszcza się unikalny numer dla tego produktu. Ten numer musi być zgodny z numerem, który pojawi się na otwierającej się stronie internetowej podczas skanowania QR-coda.

QR kody na etykietach produktów

Teraz, gdy Państwo zobaczysz na produkcie QR kod z napisem "TrustThisProduct", wiecie, jakie możliwości będą dostępne podczas skanowania QRkodu. Aby to zrobić, potrzebny będzie tylko smartfon (lub tablet) kamerą do robienia zdięć i dostęp do Internetu, jak również wszelki darmowy program do uznania QR-kodów.

Życzymy Państwu wiele dobrych i naprawde korzystnych zakupów, a my będziemy szczęśliwi, jeśli nasz serwis pomoże Państwu w tym.

TrustThisProduct®:
Informacja kontaktowa:
PVCode LLC
ul. Stawrowska 8,m. Władimir,600022,Rosja
Telefon: +7 915 764 62 74 (English-speaking)
Email adres (wspólny): contact@pvcode.com