SK

QR kódy na etiketách výrobkov: Získanie podrobných informácií o produkte vám pomôžu urobiť kvalifikované rozhodnutie o nákupe

Pri vývoji našich služieb sme začali s predstavou, že čým spoľahlivejšie a presnejšie informácie máte o výrobku, tým lepšie bude vaše rozhodnutie pri nákupe. V dôsledku toho budete viac spokojní so svojím nákupom.

Môže byť niekedy veľmi ťažké vybrať ten konkrétny produkt, keď ste v obchode (a my všetci vieme, že väčšina nákupných rozhodnutí týkajúce sa konkrétnych výrobkov sú robené priamo v obchode). Máme ťažké rozhodovanie, pretože tam je tak veľa podobných výrobkov, ktoré všetky vyzerajú prakticky rovnako. Vždy môžete požiadať zamestnanca, ktorý vám môže pomôcť rozhodnúť sa, ale predovšetkým, nie každý obchod má zamestnancov, ktorí môžu odpovedať na vaše otázky, podruhé, bohužiaľ, zamestnanci nemusia mať vždy väčšie znalosti o oblasť, ktorá zaujíma vás, a za tretie, vďaka motivačným programom je viac ako pravdepodobné, že zamestnanci budú často trvať na výrobku od konkrétneho výrobcu, ktorý je v ich vlastnom záujme, skôr než vašom.

Vytvorili sme naše služby, tak aby vám pomohli urobiť to správne rozhodnutie.

Podsta našej služby je veľmi jednoduchá: výrobcovia a distribútori používajú služby TrustThisProduct aby vytvorili špeciálne webové stránky pre svoje výrobky a potom použite použili QR kódy pre vygenerovanie odkazov na webové stránky pre svoje výrobky, takže môžete rýchlo a ľahko o skenovať QR kód so svojím smartfónom priamo v obchode a získať podrobné informácie o tomto produkte.

Ak chcete, môžete tiež pridať recenziu alebo komentár manažérovi u výrobcu, ktorý je priamo zodpovedný za daný typ produktu. Už nemusíte viac hľadať kontakt na výrobcu - kontaktná osoba je len jedno kliknutie.

Ak sa ktorý vám páči konkrétny produkt a chcete, to povedať svojim priateľom môžete to urobiť jednoducho na sociálnych sieťach, ako je Facebook, Google+ alebo Twitter. Výrobcovia často umiestňujú odkazy vo svojich popisoch tovarov, ktoré vedú k pokynom pre užívateľa a adresy servisných stredísk, takže naše služby budú mať využitie pre vás aj po nákupe. Nemusíte tráviť hodiny hľadnia návodu na použitie vo vašej knižnici alebo on-line - stačí iba jedino kliknutie, a vy môžete mať všetky informácie, o vašom produkte ktoré by ste mohli niekedy potrebovať.

Naša služba tiež umožňuje potvrdenie pravosti výrobku (mnohý, ale nie všetci, výrobcovia túto možnosť využijú). K dispozícii je špeciálne číslo ktoré sa nachádza pod QR-kódom na každom výrobku ktoré je určené len na tento účel. Toto číslo by malo zodpovedať číslu zobrazeného na webovrj stránke, ktorá sa otvorí pri o skenovaní QR-kódu.

QR kódy pre produkty

Teraz keď uvidíte QR kód sa slovami "TrustThisProduct" budete vedieť, o možnostiach, ku ktorým máte prístup pokiaľ o skenujete tento kód. Všetko čo budete potrebovať, je smartfón alebo tablet s fotoaparátom a prístupom na internet, rovnako ako hociaký voľne dostupný program pre snímanie QR kódov.

Prajeme vám veľa úspešných a užitočných nákupov, a budeme nadšení, keď vám naše služby pomôžu aby sa tak stalo.

TrustThisProduct®:

Copyright © 2014-2018, PVCode LLC
My zjednodušujeme čo je zložité

Hlavná strana

Zmluva o poskytovaní služieb používateľa (anglicky)

Ochrana osobných údajov (anglicky)

Kontaktné údaje:
PVCode LLC
8 Stavrovskaya St,Vladimir,600022,Rusko
Telefónne číslo: +7 915 764 62 74 (Anglicky hovoriaci)
E-mailová adresa: contact@pvcode.com