TR

Ürün etiketlerinde QR kodları: Ürün hakkında aldığınız detaylı bilgi size doğru ürünü seçmenize yardım eder

Servisin temeline şöyle bir anafikir aldık – ürün hakkında nekadar doğru ve tam bilgiyi alırsanız, o kadar bilinçli bir seçim yapıp sonuç olarark satın aldığınız üründen keyif alacaksınız.

Çok sık olarak satın alacağımız ürünü satış noktasında seçmek sorunuyla karşı karşıya geliyoruz(Genel olarak biz – tüketiciler, ürünü alıp almayacağımıza bulunduğumuz satış noktasında karar veriyoruz). Doğru ürünü seçmek görsel olarak benzer malların size gereken ürünü etrafını çevirdiği için çok zor bir soruna dönüşüyor. Genelde bu sorunu çözmek için dükkanlarda satış elemanları bulunur ancak ilk olarak onları her dükkanda bulamayabiliriz, ikinci olarak malesef bazen elemanların ürün hakkındaki bilgisi sizin mal hakkındaki bilginizi aşmaz ve son olarak satış elemanları farklı şekilde motivasyon olduğu için bazı durumlarda size değil ama satıcıya uygun malı satmayı çalışırlar.

Özgür ve adil bir karar verip bilinçli tüketici olmanızı mümkün kılmak için bu servisimizi yarattık.

Sunduğumuzun hizmetin temeli basittir: yaratıcılar ve distribütörler TrustThisProduct sayfasıyla her ürün için web-sayfa tasarlayıp sattıkları ürünlerin üstüne bu sayfalara ait QR kodları basıp size cep telefonunuz aracılığıyla kolay bir şekilde QR kodlarda saklanan bilgiye erişmenizi sağlar.

Ayrıca ürün hakkındaki fikrinizi paylaşıp, yorumlarınızı ve dileklerinizi yaratıcı markanın yöneticilerine iletebilirsiniz. Artık ürünün içinde veya üstünde kalan iletişim bilgisini aramanıza gerek kalmadı.

Eğer aldığınız ürünü beğenip dostlarınıza tavsiye etmek isterseniz Facebook, Google Plus veya Twitter mikroblogları aracılığıyla yapabilirsiniz.

Sıkça QR kodlarında ürün hakkındaki genel bilgiye kullanma kılavuzunu yada teknik servis adreslerini ekliyorlar. Böylece birdaha kullanma kılavuzlarını kütüphananizde veya internette arayıp zaman kaybetmeyeceksiniz – bir klik ve bütün bilgi anında elinizin içinde.

Ek olarak serviste ürünün orijinal olup olmadığını anlamanız için satıcılar tarafından her ürüne QR kod un altina yazılan kod ile ürünü tarama sonucunda telefonunuzda gördüğünüz kodu karşılaştırabilirsiniz.

QR codes on product labels

Artık herhangi bir ürünün üstünde "TrustThisProduct" sözüyle yan yana QR kod görürseniz o kodu tarayıp ne tür imkanları elde edebileceğinizi biliyorsunuz. Tek gereken yanınızda kameralı ve tarayıcı programı kurulu olan telefonun olması ve internete çıkış imkanı olmaktır.

Daha da çok gerekli ve yararlı ürünleri satın almanız dileğiyle. Servisimizin size bilinçli bir seçim yapmanıza yardım ettiyse biz ancak mutlu olabiliriz.

TrustThisProduct®:
Iletişim bilgileri:
PVCode LLC
600022, Rusya, şehir Vladimir, Stavrovskaya 8
Telefon: +7 915 764 62 74 (English-speaking)
E-mail: contact@pvcode.com