UK

QR коди на товарних етикетках: Отримання докладної інформації про товар допомагає Вам зробити усвідомлений вибір при купівлі

При створенні нашого сервісу ми виходили з концепції, що чим більше достовірної та повної інформації про товар Ви отримаєте, тим більш усвідомленим буде Ваше рішення про купівлю даного товару. А як наслідок, Ви будете більш задоволені своїм придбанням.

Дуже часто виникає проблема вибору певного товару безпосередньо в торговельній точці (адже ми з вами знаємо, що більшість рішень про купівлю конкретного товару ми приймаємо саме в магазині). Нам складно здійснити свій вибір, оскільки багато однотипних товарів мають практично однакові візуальні властивості. Розібратися з даною проблемою покликані консультанти в торгових точках, але, по-перше, вони є далеко не у всіх магазинах, по-друге, на жаль, не завжди пізнання консультанта в області, яка Вас цікавить, перевищують Ваші власні, і по-третє дуже часто із -за специфіки системи мотивації консультанта, він буде наполегливо пропонувати Вам купити товар того виробника, який вигідний йому, але не Вам.

Щоб зробити Ваш вибір усвідомленим ми і створили наш сервіс.

Основна складова нашого сервісу дуже проста: виробники та дистриб'ютори товарів за допомогою сервісу TrustThisProduct створюють унікальні веб сторінки для кожного свого товару, і за допомогою QR-кодів наносять посилання на ці веб сторінки на свій товар, а Ви можете легко і швидко відсканувати даний QR-код за допомогою Вашого смартфона прямо в торговій точці і отримати докладну інформацію про цей товар.

Також, при бажанні, Ви зможете відправити свій відгук або зауваження менеджеру виробника, який безпосередньо відповідає за даний товар. Тепер не потрібно шукати контактні дані виробника, це дія доступно Вам в один клік.

Якщо Вам сподобався товар, і Ви хочете розповісти про нього своїм друзям, то Ви також легко зможете це зробити через соціальні мережі Facebook, Google Plus або сервіс мікроблогів Twitter.

Часто виробники розміщують в описі товару прямі посилання на інструкції з використання та адреси сервісних центрів, тому навіть після покупки товару наш сервіс буде корисний для Вас. Вам не доведеться годинами шукати інструкцію на книжкових полицях або намагатися знайти її в просторах інтернету - один клік і всі дані про потрібний товар у Вас.

Додатково в сервісі реалізовано можливість підтвердження достовірності товару (багато виробників, але не всі використовують дану можливість). Для цього під кожним QR-кодом, нанесеному на товарі розміщується свій унікальний номер для даного товару. Цей номер повинен збігатися з тим номером, що відобразиться на відкритій при скануванні QR-коду веб сторінці.

QR коди на товарних етикетках

Тепер, якщо Ви побачите на товарі QR-код зі словом "TrustThisProduct", Ви знаєте які можливості стануть Вам доступні при скануванні даного QR-коду. Для цього вам буде потрібний тільки смартфон (або планшет) з фотокамерою і доступ в мережу інтернет, а також будь-яка безкоштовна програма для розпізнавання QR-кодів.

Бажаємо Вам побільше вдалих і дійсно потрібних покупок, і ми будемо щасливі, якщо наш сервіс буде допомагати Вам у цьому.

TrustThisProduct®:
Контактна інформація:
PVCode LLC
600022,Росія,м.Володимир,ул.Ставровская,8
Телефон: +7 4922 452154 (загальний)
Імейл адреса: contact@pvcode.com